آموزش آنلاین زبان اصفهان

در دنیای امروز می‌توان به آمــوزش آنلاین بخصوص در حوزه یادگیری زبان انگلیسی، به عنوان یک ضرورت نگریست. چرا که بسیاری از محدودیت‌های معمول.در آموزش فیزیکی را حذف کرده است. همچنین با افزودن امکانات آموزشی مختلف، محیطی ایده‌آل و آرمانی برای انتقال اطلاعات آموزشی را فراهم نموده است. در این محیط‌‌ها امکان دیدن تصویر استاد و شنیدن همزمان صدای او وجود داشته و زبان‌آموزان نیز می‌توانند در صورت نیاز صدا و تصویر زبان‌آموزان دیگر را نیز به طور همزمان داشته باشند و محیطی کاملا تعاملی در کلاس ایجاد کنند. امکان استفاده از وایت‌برد و اشتراک گذاشتن فایل‌ها، پرسش‌وپاسخ بین استاد و زبان‌آموزان از جمله قابلیت‌های دیگر است. به علاوه، در آموزش الکترونیکی محدودیت جغرافیایی وجود ندارد و دانش‌آموزان در هر کجا که باشند می‌توانند از امکانات تحصیلی استفاده کنند. درنتیجه نیازی به رفت‌وآمد دانش‌آموزان و استاد نیست و این خود در کاهش هزینه‌ها و استفاده از زمان موثر است. مرکز تخصصی آیلتس اصفهان (پارت) مفتخر است آموزش آنلاین زبان را در دوره‌های مقدماتی تا پیشرفته و دوره های تخصصی آیلتس با سطح کیفی مورد تایید زبان‌آموزان ارائه دهد.

 

رزرو مشـــاوره حضوری رایگان

به منظور مشاوره و تعیین سطح رایگان بصورت حضوری، اطلاعات خود را ثبت کنید ، ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم .

آمــوزش آنلاین از طریق BigBlueButton

online english learning

BigBlueButton یکی از معتبرترین پلت فرم‌های آمــوزش آنلاین در سراسر دنیاست که به دلیل کارایی بالا و امکانات گسترده مورد استفاده بسیاری از معتبرترین دانشگاه‌های دنیا همچون دانشگاه کمبریج، دانشگاه آریزونا، جان هاپکینگز و دانشگاه کیپ تاون و بسیاری از شرکت‌های معتبر دنیا می‌باشد.

این برنامه به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نصب، از طریق اتصال به مرورگر کلاس آنلاین خود را در هر جای ایران و دنیا که هستید، تشکیل دهید. BigBlueButton از معدود پلت فرم‌هایی است که با توجه به وضعیت اینترنت کشور و با توجه به سرعت پایین اینترنت خانگی، قابل بهره‌برداری است و با سرعت‌های پایین اینترنت نیز سازگاری بالایی دارد. بنابراین کاربران با سرعت‌های پایین مانند سرعت اتصال با مودم و خط تلفن به راحتی می‌توانند از این سرویس استفاده کرد. از مزایای این برنامه میتوان به: قابلیت استفاده در مرورگر، به اشتراک گذاری ویدئو با استفاده از لینک، به اشتراک گذاری صفحه نمایش، امکان ضبط کلاس و دسترسی به فایل ضبط شده پس از پایان کلاس، امکان گفتگوی متنی خصوصی و گروهی، امکان به اشتراک گذاری فایل صوتی و تصویری در قالب PDF، امکان طرح سوال در قالب نظرسنجی اشاره کرد.