بهترین آموزشگاه آیلتس اصفهان

مرکز تخصصی آیلتس اصفهان (پارت) مفتخر است از سال ۱۳۹۳ به عنوان اولین و تخصصی‌ترین مرکز آموزش زبان انگلیسی و آیلتس در خدمت زبان‌آموزان استان اصفهان قرار گیرد. این مجموعه متشکل از کادر علمی بسیار مجرب، با سابقه تدریس بیش از 10 سال بصورت تخصصی در زمینه‌ی آیلتس و بالغ بر ۱۵ سال سابقه تدریس زبان انگلیسی می‌شد. این مجموعه توسط جناب مهران داوری (از بهترین اساتید آیلتس اصفهان) به منظور تمرکز بر ارتقاء سطح کیفی آموزش تخصصی در زمینه آیلتس بنیان گذاری شده و مدیریت می گردد. 

isfahan language center

چرا مرکز تخصصی پارت اصفهان؟

کادر آموزشی به همراه پرسنل این مرکز بر مبنای آخرین استانداردهای آموزش بهترین فضا را برای یادگیری شما عزیزان فراهم‌ آورده‌اند. تلاش مستمر مرکز در سال های اخیر، بکارگیری بهترین اساتید و بهترین منابع آیلتس برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه زیان‌آموزان است. شما می‌توانید بروزترین و تخصصی‌ترین متدهای آموزش آیلتس را در مرکز آیلتس اصفهان به عنوان بهترین آموزشگاه زبان اصفهان تجربه کنید.

نتایج امتحان آیلتس زبان‌آموزان در قسمت کارنامه‌ها در دسترس شما. علاقه‌مندان قرار گرفته است. همچنین در بخش مدیریت، مدرک‌ها و سوابق مدیریت مرکز تخصصی پارت اصفهان (جناب آقای مهران داوری) در این حیطه برای شما عزیزان قرار داده شده است.

به‌روزترین متدهای تدریس

100%

معتبرترین منــابع آموزشی

100%

برترین اساتید زبان اصفهان

100%

بهترین نتـــایج زبان آموزان

100%

فرآیند دوره‌های آموزشی در مرکز تخصصی پارت اصفهان از مقدماتی تا آیلتس چگونه است؟

چارت زیر مراحل آموزش زبان انگلیسی از مرحله مبتدی تا مرحله پیشرفته و دوره‌های آیلتس را در مرکز پارت اصفهان نشان می‌دهد. ‌مطابق با چارت، چهاردوره از مقدماتی تا پیشرفته تعریف شده است که در مدت‌زمان یکسال، بصورت فشرده انجام‌می‌گیرد. این چهار دوره به‌نحوی برنامه‌ریزی و پایه‌ریزی شدند که زبان‌آموز را برای. دوره‌ی آیلتس آماده می‌کند. مبنای کلاس و کتب آموزشی در دوره‌ها، آمادگی برای آزمون آیلتس است. لذا زبان‌آموزان علاوه بر اینکه دانش زبانی خود را در مدت یکسال تا سطح پیشرفته ارتقاء می‌دهند. بصورت پیش‌فرض با مفاهیم و چارچوب آزمون آیلتس آشنا می‌شوند. پس از اتمام دوره‌ی یکساله در صورت لزوم می‌توانند در کلاس‌های آیلتس شرکت کرده و بصورت کامل و جامع برای آزمون آیلتس آماده شوند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی در مرکز تخصصی پارت اصفهان چگونه است؟

علاوه بر دوره های حضوری که در قالب  کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی تعریف شده اند، مرکز تخصصی آیلتس اصفهان مفتخر به برگزاری دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، برای آن دسته از عزیزانی که به هر دلیل قادر به حضور در مرکز نیستند، می‌باشد. در این دوره ها با به اشتراک گذاری تصویر استاد و زبان آموز و بهره گیری از بهترین نرم افزارهای آموزش آنلاین، یادگیری به بهترین نحو ممکن امکان پذیر خواهد بود.

online english learning 2