دوره آموزش IELTS

 مرکز تخصصی آیلتس اصفهان به عنوان بهترین مرکز آموزش آیلتس در اصفهان، تخصصی‌ترین و فشرده‌ترین دوره‌ی آموزش آیلتس IELTS را با بهترین نتیجه ارائه می‌دهد. در ادامه مطالب با شرایط این دوره بیشتر آشنا خواهید شد.

دوره‌ی آموزش آیلتس شامل چهار مهارت Speaking, Reading, Writing و Listening می‌باشد. زبان‌آموزان در این دوره با آموزش جامع سوالات و استراتژی‌ها و تکنیک‌های‌ موردنیاز برای پاسخ‌گویی به آن‌ها آشنا می‌شوند. با پیاده‌سازی مرحله به مرحله این روش‌ها بر‌ روی‌ سوالات در کلاس زیرنظر استاد‌ درس، در انواع سوالات به تسلط کافی می‌رسند.

 همچنین زبان‌آموزان ضمن آشنایی با انواع مقالات، روش‌های مرحله‌به‌مرحله نوشتن آن‌ها را فراگرفته و‌ آن‌ها تمرین و‌ ممارست می‌کنند. تا با حمایت استاد و دریافت فیدبک به مهارت کافی در نوشتن انواع مقالات، گزارش‌ها و نامه‌ها می‌رسند. در پایان دوره نیز زبان‌آموزان‌ در یک آزمون آزمایشی آیلتس شرکت می‌کنند. در این صورت تمامی افراد سطح خود را محک‌زده و برای شرکت در آزمون آیلتس به ماکزیمم راندمان خود می‌رسند.

 تصویر رو به رو منابع اصلی دوره‌ی آموزش ایلتس هستند. اما محتوای کلاس‌ها محدود به کتاب‌های آموزشی نیست. در طول دوره‌ها از متد‌های مختلفی به منظور افزایش علاقه‌مندی زبان‌آموزان و یادگیری بهتر و بیشتر استفاده خواهدشد.

IElTS books

منابع پایه آمادگی آزمون آیلتس IELTS

رزرو مشـــاوره حضوری رایگان

به منظور مشاوره و تعیین سطح رایگان بصورت حضوری، اطلاعات خود را ثبت کنید ، ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم .

ویژگی های دوره‌ی آموزش IELTS در مرکز تخصصی آیلتس پارت

IELTS course