آموزش آنلاین زبان اصفهان

در دنیای امروز می‌توان به آمــوزش آنلاین بخصوص در حوزه یادگیری زبان انگلیسی، به عنوان یک ضرورت نگریست. چرا که بسیاری از محدودیت‌های معمول.در آموزش فیزیکی را حذف کرده است. همچنین با افزودن امکانات آموزشی مختلف، محیطی ایده‌آل و آرمانی برای انتقال اطلاعات آموزشی را فراهم نموده است. در این محیط‌‌ها امکان دیدن تصویر استاد و شنیدن همزمان صدای او وجود داشته و زبان‌آموزان نیز می‌توانند در صورت نیاز صدا و تصویر زبان‌آموزان دیگر را نیز به طور همزمان داشته باشند و محیطی کاملا تعاملی در کلاس ایجاد کنند. امکان استفاده از وایت‌برد و اشتراک گذاشتن فایل‌ها، پرسش‌وپاسخ بین استاد و زبان‌آموزان از جمله قابلیت‌های دیگر است. به علاوه، در آموزش الکترونیکی محدودیت جغرافیایی وجود ندارد و دانش‌آموزان در هر کجا که باشند می‌توانند از امکانات تحصیلی استفاده کنند. درنتیجه نیازی به رفت‌وآمد دانش‌آموزان و استاد نیست و این خود در کاهش هزینه‌ها و استفاده از زمان موثر است. مرکز تخصصی آیلتس اصفهان (پارت) مفتخر است آموزش آنلاین زبان را در دوره‌های مقدماتی تا پیشرفته و دوره های تخصصی آیلتس با سطح کیفی مورد تایید زبان‌آموزان ارائه دهد.

 

رزرو مشـــاوره حضوری رایگان

به منظور مشاوره و تعیین سطح رایگان بصورت حضوری، اطلاعات خود را ثبت کنید ، ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیریم .

آمــوزش آنلاین از طریق Adobe Connect

online english learning

Adobe Connect یکی از معتبرترین پلت فرم‌های آمــوزش آنلاین در سراسر دنیاست که توسط یکی از معتبرترین شرکت‌های برنامه‌نویسی دنیا (شرکت Adobe) ساخته شده‌است. این نرم‌افزار به دلیل کارایی بالا و امکانات گسترده مورد استفاده بسیاری از معتبرترین دانشگاه‌های دنیا همچون دانشگاه کمبریج، دانشگاه آریزونا، جان هاپکینگز و دانشگاه کیپ تاون بوده و بسیاری از شرکت‌های معتبر دنیا می‌باشند.

نرم‌افزار به شما این امکان را می‌دهد تا بعد از نصب، از طریق اتصال به اینترنت کلاس آنلاین خود را در هر جای ایران و دنیا که هستید، تشکیل دهید. نرم‌افزار Adobe Connect از معدود پلت فرم‌هایی است که با توجه به وضعیت اینترنت کشور و با توجه به سرعت پایین اینترنت خانگی، قابل بهره‌برداری است و با سرعت‌های پایین اینترنت نیز سازگاری بالایی دارد. در این سیستم برای برقراری ارتباط، داده‌ها بصورت رمز فشرده از طریق اینترنت به مقصد ارسال می‌شوند. این داده‌ها به گونه‌ای ارسال شده تا سرعت ارتباط بر اساس سرعت اینترنت کاربر تنظیم گردد. بنابراین کاربران با سرعت‌های پایین مانند سرعت اتصال با مودم و خط تلفن به راحتی می‌توانند از این سرویس استفاده کرد.

دانلود نرم افزار Adobe Connect

در این بخش لینک دانلود نرم افزار Adobe Connect بر اساس سیستم عامل‌های مختلف قرار داده شده است. شما عزیزان می توانید به منظور دانلود، روی لینک مورد نظر کلیک کنید.