دانلود رایگان کتاب Grammar for IELTS
  • Version
  • File Size 392.47 KB
  • File Count 2
  • Create Date اسفند ۱۴, ۱۳۹۹
  • Last Updated تیر ۸, ۱۴۰۱

کتاب کمبریج آیلتس (Grammar for IELTS) یکی از موثرترین کتاب‌ها در زمینه‌ی آموزش گرامر یا دستور زبان انگلیسی است. این کتاب برای زبان‌آموزان در سطوح بالا بسیار مفید و کاربردی است. بسیاری از زبان‌آموزان به دنبال حل مشکلات ساختاری و گرامری در بحث زبان انگلیسی هستند. همچنین مشکلات زیادی در بکارگیری ساختارها و جمله‌بندی‌ها دارند. لذا بکارگیری یک مجموعه مفید و مؤثر که علاوه برافزایش دانش آن‌ها در بخش دستور زبان، دارای حجم بالای مطالب آموزشی در سایر بخش‌ها است؛ بسیار کاربردی است.

کتاب کمبریج آیلتس، به منظور آمادگی زبان‌آموزان برای آزمون آیلتس نکات مهم را در قالب 25 درس ارائه می‌دهد. این کتاب علاوه بر یادگیری گرامرهای موردنیاز آزمون آیلتس، موجب تقویت مهارت شنیداری زبان‌آموز نیز می‌شود. تمرین‌های موجود در این کتاب از میان تست‌های آیلتس انتخاب شده است.

یکی از مزایای اصلی این کتاب در مقایسه با سایر منابع مشابه، هماهنگی محتوایی و ساختاری آن با آزمون آیلتس است. بدین ترتیب زبان آموزان بامطالعه این منبع بسیار مهم موفقیت خود را در آزمون آیلتس تا حد بسیاری تضمین می‌کنند. یکی دیگر از مزایای ارزشمند این کتاب، آزمون ورودی آن است. آزمون ورودی که در ابتدای کتاب ارائه میشود، زبان‌آموزان را مطابق با نیازشان به دروس مربوطه ارجاع می‌دهد. بدین‌ترتیب افرادی که به لحاظ زمانی دچار محدودیت هستند، براحتی و با صرف کمترین زمان مطالب مورد نیاز خود را یافته و مطالعه می‌کنند. این آزمون کمک شایانی. به صرفه جویی در زمان، به زبان آموزان می‌کند.

مرکز تخصصی آیلتس پارت (مرکز تخصصی آموزش آیلتس اصفهان) مفتخر است علاوه بر فایل PDF کتاب فوق، فایل صوتی آن را نیز به صورت رایگان جهت تقویت مهارت  شنیداری در اختیار شما زبان آموزان محترم قرار دهد.


FileAction
Grammar for IELTS Audio www.ir.zipDownload
IELTS CambridgeGRammar www.ir.pdfDownload

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *