جدیــــد‌ترین مقالات

برترین ها
About IELTS

درباره آزمون آیلتس

واژه IELTS برگرفته از عبارت International English Language Testing System می‌باشد. معنای لغوی آن “نظام بین‌المللی ارزشیابی زبان انگلیسی” است. آنچه درباره آیلتس اهمیت دارد این است. که، این آزمون یکی از معتبرترین آزمون‌های سنجش سطح زبان انگلیسی است. در سراسر دنیا آزمون آیلتس همواره برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده و از این نظر. در مقابل تافل، که آزمون آمریکایی است، قرار می‌گیرد. آزمون آیلتس توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا. و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

ielts-and-toefl

تفاوت آیلتس‌ و تافل در چیست؟

تفاوت آیلتس‌ و تافل به لحاظ هدف: در این بخش تفاوت آیلتس‌ و تافل را می‌توانید در بخش‌های متفاوت مشاهده کنید. آزمون آیلتس (International English Language

IELTS for migration

نمره آیلتس موردنیاز مهاجرت

یکی از پرتکرارترین سوالات متقاضیان اخذ پذیرش از دانشگاه‌های دنیا در خصوص نمره آیلتس موردنیاز مهاجرت است. اینکه حداقل نمره آیلتس موردنیاز برای مهاجرت به کشورهای مختلف چند است؟ در ادامه به پاسخ به این سوال مهم می‌پردازیم.

مراکز مجاز به برگزاری آزمون آیلتس در ایران

در این مقاله تمامی مراکز مجاز به برگزاری آزمون آیلتس در ایران به همراه آدرس و مشخصات معرفی شده اند. لذا علاقه مندان می توانند برای شرکت در آزمون مطابق با این لیست مراکز معتبر را شناسایی کنند.

IELTS Price

هزینه آزمون آیلتس در سال 1400 (2021)

در این بخش آخرین به روز رسانی از قیمت امتحان آیلتس در ایران و در سایر کشور ها قرار گرفته است. برای آن دسته از عزیزانی که به دنبال مقایسه قیمت آزمون آیلتس در ایران و سایر کشورها هستند این مقاله می تواند بسیار مفید باشد. بدین ترتیب امکان مقایسه قیمت امتحان در کشورهای مختلف وجود دارد.

زبان اصفهان
مقالات ایلتس
زودتر از بقیه به روز شوید

عضویت خبرنامه

ایمیل خود را وارد کنیدو زودتر به روز شوید

شبکه های مجازی